Menu
Ş
İ
R
K
E
T
P
R
O
F
İ
L
İ

BİZİ TANIYIN HAKKIMIZDA

2009 yılında kurulan KARAÇ MÜHENDİSLİK, mimari, betonarme ve çelik statik, iç mimari proje, tasarım, uygulama & denetim ve danışmanlık alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Analitik düşünceyi baz alıp doğru analizler yaparak çağdaş yaşamı sürekli geliştirmek ve dönüştürmek için çalışır. Bugünün sorunları ile başa çıkmak amacıyla projelerinde sosyal, ekonomik, ekolojik sonuçları göz önünde bulundurarak, işverenlerinin isteklerini iyi anlayarak, projelerini işverenleri için karlı bir unsur haline getirerek çalışmalarını sürdürür.

KARAÇ MÜHENDİSLİK, yaratıcı bir tasarım şirketi için uygun olan ISO normlarını benimseyen bir iç kalite sistemi geliştirmiştir. Tasarım ve uygulama sırasında üretkenliği ve verimliliği artırmak için uygun modelleme teknikleri kullanır. Hizmet kalitesini yüksek düzeyde tutmak ve söz verdiği zamandan ödün vermemek amacıyla düzenli raporlamayı, değişen mevzuata uyum sağlamayı, yazılım ve donanım olanaklarından yüksek düzeyde yararlanmayı, değişen trendleri yakından takip etmeyi, malzeme bilgisini artırmayı, sektördeki tüm gelişmeleri, fuarları, konferansları, seminerleri yakından takip etmeyi, bünyesinde kaliteli ekip ile çalışmayı, hizmet içi eğitime önem vermeyi ilke edinmiştir.

Pragmatik ve ütopik arasında verimli ve tutarlı bir örtüşme noktası yakalayarak çağdaş yaşam formları tasarlamayı, küçük detaylarla büyük etkiler yaratmayı, yenilikçi ve ilham verici olmayı hedefler.

K
A
R
A
Ç
D
E
Ğ
E
R
L
E
R
İ

DEĞERLERİMİZ MİSYON & VİZYON

MİSYON:
• Kaliteden ödün vermeyen bir anlayış içinde sektörümüzün ihtiyaçlarını hızlı ve yaratıcı çözümlerle karşılamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş kalite değer ve standartlarını kuruluşumuzun her biriminde en iyi şekilde uygulamak, teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek en düşük maliyetle ve en iyi kalitede üretim yaparak rekabet gücümüzü arttırmak, çalışanların gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmaktır.

VİZYON:
• Sektöründe ulusal ve uluslar arası kabul görmüş standartlarda üretim yapan firmamızın ülkemizde yakaladığı başarıyı her geçen gün pekiştirmek ve uluslar arası düzeye çıkarmaktır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ KALİTE POLİTİKAMIZ

Mühendislik ve mimarlık çalışmalarımızı, bilimsel gerçekleri temel alarak, en güvenli ve ekonomik şekilde uygulanabilir kılmak, bu sayede yasa ve yönetmelik şartları çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, teknik ve teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek, personelimizin eğitim seviyelerini arttırmalarına imkan tanıyarak kalitemizin sürekli gelişmesini sağlamak. Karaç, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.

K
A
R
A
Ç
Y
Ö
N
E
T
İ
M
İ

YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI BAŞKANIN MESAJI

İnsanların barınma ihtiyacını karşılarken, müşteri memnuniyeti ve sadakati kadar, doğaya ve yaşama karşı duyarlılığa da büyük önem veriyor, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mutluluğunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. İnsan odaklı bir şirket olarak, tüm paydaşlarımızın hayatlarına değer katmak, hep birlikte güçlü bir gelecek inşa etmek, temel amaçlarımızın başında geliyor.

İlkeli, dürüst, disiplinli, bilimin gücüne inanan, üretken ve yenilikçi bir yapı olarak yolumuza devam ediyoruz. Gerek proje sürecinde gerekse sonrasında, ürettiğimiz yaşam alanlarında rahatlık, huzur, güven ve konforun devamı için kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz mutluluk, yepyeni projeler için bize büyük bir güç veriyor. Bu güç ve paydaşlarımızın ‘değerlerine’ önem veren, çevreye ve yaşama saygılı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyen yönetim ve iş modelimizle; ‘en iyiyi’ sunmayı, sektöründe, ‘en iyi’ ve ‘en güvenilir’ olmayı hedefliyoruz.

RECEP KARAÇ
Yönetim Kurulu Başkanı